درباره ما


مؤسسه سفیران فروغ دانش (EduCounselors)، افتخار دارد تا با مشارکت و همکاری رسمی و انحصاری با شرکت کانادایی Canada Students و همچنین تعدادی از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها، کالج ها، آکادمی ها و مؤسسات آموزشی بین المللی در کشورهای کانادا، فرانسه، استرالیا و امارات متحده عربی در زمینه ارائه خدمات مشاوره آموزش تخصصی و برگزاری انواع دوره­ های آموزشی کوتاه مدت در زمینه ­هایی شامل مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، هنر و صنعت گردشگری فعالیت نماید.

لازم به ذکر است که شرکت­ کنندگان محترم در دوره­ های مذکور می­ توانند پس از گذرانیدن و پایان دوره ها، نسبت به دریافت گواهینامه معتبر حضور در دوره مورد نظر از دانشگاه، کالج، آکادمی یا مؤسسه آموزشی مربوطه اقدام کنند. همچنین، این مؤسسه، امکان برگزاری سایر انواع دوره ­های تخصصی با سرفصل ­های مورد نیاز (بسته به نظر و درخواست متقاضیان محترم) را به صورت ثبت­ نام گروهی نیز دارد.

مشاورین مجرب و زبده ما همواره آماده پاسخگویی به تمامی سؤالات متقاضیان محترم و ارائه مشاوره رایگان به آنها به منظور یافتن بهترین گزینه از میان انواع دوره های آموزشی کوتاه مدت متناسب با شرایط و نیاز متقاضیان محترم می باشند.

لازم به ذکر است که دفتر مرکزی مؤسسه سفیران فروغ دانش (EduCounselors)، در کشور ایران (تهران) قرار داشته و دو دفتر دیگر این مؤسسه نیز در کشور کانادا (ویکتوریا) و کشور امارات متحده عربی (دوبی) واقع می باشند:

دفتر ایران (مرکزی)تهران، جردن، خیابان عاطفی غربی، پلاک ۱۱۲، طبقه دوم، واحد ۳، کدپستی: ۱۹۶۷۹۳۳۵۴۶، تلفن و فکس: ۲۲۰۲۰۰۵۰-۰۲۱ و ۲۲۰۲۰۰۴۰-۰۲۱ (۱۰ خط)

دفتر کانادا: Suite#352, 185-911, Yates Street, Victoria, BC V8V 4Y9, Canada, Phone: +1 (236) 838-6172

دفتر امارات متحده عربی: Suite#10, Street #10, Musallah Road, Deira, Dubai, UAE, Phone: +971 (50) 158-22558

وب­سایت مؤسسه: http://www.educounselors.com

ایمیل مؤسسه: info@educounselors.com

Opt For A New Future Today!

Back to top