درباره ما

مؤسسه مشاوره تحصیلی سفیران فروغ دانش (EduCounselors)، افتخار دارد تا با مشارکت و همکاری رسمی با شرکت کانادایی Canada Students Recruiting Centre، در زمینه ارائه خدمات ارزیابی تحصیلی رایگان، خدمات برنامه‌ریزی و مشاوره تحصیلی تخصصی و همچنین خدمات مشاوره پذیرش در انواع برنامه های آموزشی از معتبرترین دانشگاه ها و کالج های کانادایی مطابق با علاقه و شرایط متقاضیان محترم فعالیت نماید.

مشاورین مجرب و زبده ما همواره آماده پاسخگویی به سؤالات متقاضیان محترم و ارزیابی رایگان شرایط و مدارک تحصیلی آنها به همراه ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی به منظور یافتن بهترین گزینه‌ها از میان هزاران برنامه آموزشی مختلف در کانادا متناسب با علاقه و توانایی متقاضیان محترم می باشند.

همچنین، متقاضیانی که پذیرش تحصیلی آنها توسط شرکت کانادایی Canada Students Recruiting Centre اخذ شده است، در صورت تمایل به شرکت کانادایی دیگری معرفی خواهند شد تا نسبت به اخذ مجوز تحصیل و ویزای اقامت موقت کانادا (TRV) و نیز اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) و همچنین اخذ مجوز کار باز (OWP) برای همسر خود اقدام کنند.

به علاوه، در  صورتی که متقاضیان محترم مهاجرت به کانادا تمایل داشته باشند تا از طریق پذیرش تحصیلی فرزند یا فرزندان خود در مدارس کانادایی به این کشور زیبا عزیمت نمایند، به راحتی می توانند از مشاوره های تخصصی کارشناسان زبده ما در این خصوص استفاده نموده تا با آگاهی کامل بتوانند تصمیم گیری نموده و فرایند کاری را آغاز کنند.

همچنین، متقاضیانی که دارای شرایط مورد نیاز در روش مهاجرتی نیروی متخصص فدرال زیر گروه اکسپرس اینتری کانادا هستند، می توانند با استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان خبره ما، به راحتی و با کمترین هزینه ممکن نسبت به اخذ اقامت دائم کانادا از همان ابتدا اقدام نمایند و با در دست داشتن PR به کشور کانادا سفر کنند.

کلیه صاحبان مشاغل و مدیران ارشد کسب و کارهای گوناگون که دارای سابقه مالکیت یا مدیریت ارشد کسب و کار خود هستند و از سوی دیگر نیز دارای تمکن مالی کافی برای راه اندازی یک کسب و کار پر رونق و متناسب با تجربه و سابقه خود در کانادا می باشند، می توانند با استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان مجرب ما نسبت به مهاجرت کارآفرینی استانی به همراه خانواده خود (شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) اقدام کنند.

از سوی دیگر، گروه مشاوره تحصیلی EduCounselors با همکاری دانشگاه­ها، کالج ­ها و آکادمی­ های معتبر کانادایی، فرانسوی و استرالیایی نسبت به برگزاری انواع دوره­ های کوتاه مدت آموزشی در زمینه ­هایی شامل مدیریت، فن­ آوری اطلاعات، عکاسی، طراحی دکوراسیون و آرایشگری در شهرهای مدرن و زیبای تورنتو از کشور کانادا، پاریس از کشور فرانسه و دوبی از کشور امارات متحده عربی اقدام می نماید و شرکت­ کنندگان محترم در دوره­ های مذکور نیز می­ توانند گواهینامه معتبر حضور در دوره مورد نظر را از دانشگاه، کالج یا آکادمی مربوطه دریافت کنند. لازم بذکر است که امکان برگزاری سایر انواع دوره ­های تخصصی با سرفصل ­های مورد نیاز (بسته به نظر و درخواست متقاضیان محترم) به صورت ثبت­ نام گروهی نیز وجود دارد.

Back to top