تهران، جردن، گروه مشاوره آموزشی EduCounselors

کانادا

دوره آموزشی کوتاه مدت دلخواهتان را در بهترین و معتبرترین اماکن آموزشی بین المللی واقع در شهر تورنتو از کشور کانادا بگذرانید!


تورنتو، کانادا


گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان نماینده رسمی، با اماکن آمورشی مختلفی در کشور کانادا طرف قرارداد بوده و بر این اساس نسبت به برگزاری انواع دوره های آموزشی کوتاه مدت در زمینه های متفاوت برای متقاضیان و علاقمندان ایرانی اقدام می نماید. در ادامه، اماکن آموزشی مورد نظر معرفی گردیده اند:


کالج Royal Crown College of Business and Technology در تورنتو

– موقعیت:

کالج کانادایی Royal Crown در تقاطع خیابان های Yonge و Eglinton از شهر تورنتو در استان انتاریوی کشور کانادا واقع شده است.

– تاریخچه:

کالج کانادایی Royal Crown یکی از معتبرترین کالج های کانادایی در تورنتو بوده که با هدف آموزش دوره های مرتبط با امور شغلی و کسب و کار تأسیس شده و توانسته است تا از سوی دولت کانادا در زمره مراکز آموزشی مجاز کانادایی برای پذیرش دانشجوی بین المللی قرار گیرد. این کالج دارای یک دبیرستان هم بوده که هر دو در یک محله عالی در تورنتو در کنار بسیاری از پاساژها، مغازه ها و کافه های مختلف جای گرفته اند. این کالج معتبر کانادایی دارای تعداد زیادی دانشجوی خارجی بوده که در ۴ زمینه اصلی شامل مدیریت و کسب و کار بین الملل، دوره های پیش نیاز پزشکی، زبان انگلیسی و نیز دوره های مرتبط با خدمات گروه پروازی در حال تحصیل می باشند. انتخاب این کالج توسط گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان پارتنر در تورنتو به علل مختلف بوده است. از جمله مهمترین این دلایل مواردی چون اعتبار بالا، تمرکز بر روی دوره های مدیریتی و کسب و کار بین الملل و قرارگیری در مرکز شهر تورنتو به عنوان دومین قطب بزرگ کسب و کار آمریکای شمالی پس از نیویورک می باشد.

– فهرست دوره های کوتاه مدت آموزشی:

به طور کلی، دوره های آموزشی کوتاه مدتی که در کالج کانادایی Royal Crown قابل ارائه می باشند، به شرح ذیل هستند:


چنانچه هرگونه سؤالی در رابطه با شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت در یکی از اماکن آموزشی فوق واقع در شهر تورنتو از کانادا دارید، به راحتی می توانید پاسخ سؤالات خود را در مجموعه سؤالات متداول پیدا کنید. اگر پاسخ سؤالات مورد نظر خود را در فهرست سؤالات متداول مذکور پیدا نکردید، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۰۲۰۰۴۰-۰۲۱، سؤالات مذکور را به صورت خاص از ما بپرسید تا به پاسخ مورد نظرتان دست یابید.

Back to top