تهران، جردن، گروه مشاوره آموزشی EduCounselors

امارات متحده عربی

دوره آموزشی کوتاه مدت دلخواهتان را در بهترین و معتبرترین اماکن آموزشی بین المللی واقع در شهر دوبی از کشور امارات متحده عربی بگذرانید!


دوبی، امارات متحده عربی


گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان نماینده رسمی، با اماکن آمورشی مختلفی در کشور امارات متحده عربی طرف قرارداد بوده و بر این اساس نسبت به برگزاری انواع دوره های آموزشی کوتاه مدت در زمینه های متفاوت برای متقاضیان و علاقمندان ایرانی اقدام می نماید. در ادامه، اماکن آموزشی مورد نظر معرفی گردیده اند:


دانشگاه استرالیایی Wollongong در دوبی

– موقعیت:

دانشگاه استرالیایی Wollongong در منطقه Knowledge Village از شهر دوبی در کشور امارات متحده عربی واقع شده است.

– تاریخچه:

دانشگاه استرالیایی Wollongong یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های خارجی در دوبی بوده که در سال ۱۹۹۳ در این شهر تأسیس شده است. این دانشگاه با دارا بودن بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر فارغ التحصیل رشته های گوناگون، همینک در حدود ۳٫۶۰۰ نفر دانشجو فعال دارد که در بیش از ۴۰ رشته تحصیلی مختلف در تمامی زمینه ها در حال تحصیل می باشند. انتخاب این دانشگاه توسط گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان پارتنر در دوبی به علل مختلف بوده است. از جمله مهمترین این دلایل مواردی چون ارائه فرصت های یادگیری منحصر به فرد، تمرکز بر روی مباحث اشتغال و درآمدزایی، تمرکز بر تحقیق و نوآوری و نهایتاً قرارگیری این دانشگاه در مرکز شهری جهانی می باشد.

– فهرست دوره های کوتاه مدت آموزشی:

به طور کلی، دوره های آموزشی کوتاه مدتی که در دانشگاه استرالیایی Wollongong قابل ارائه می باشند، در دو دسته اصلی به شرح ذیل هستند:

الف) دوره های مدیریتی: شامل

ب) دوره های فن آوری اطلاعات: شامل


چنانچه هرگونه سؤالی در رابطه با شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت در یکی از اماکن آموزشی فوق واقع در شهر دوبی از امارات متحده عربی دارید، به راحتی می توانید پاسخ سؤالات خود را در مجموعه سؤالات متداول پیدا کنید. اگر پاسخ سؤالات مورد نظر خود را در فهرست سؤالات متداول مذکور پیدا نکردید، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۰۲۰۰۴۰-۰۲۱، سؤالات مذکور را به صورت خاص از ما بپرسید تا به پاسخ مورد نظرتان دست یابید.

Back to top