تهران، جردن، گروه مشاوره آموزشی EduCounselors

فرانسه

دوره آموزشی کوتاه مدت دلخواهتان را در بهترین و معتبرترین اماکن آموزشی بین المللی واقع در شهر پاریس از کشور فرانسه بگذرانید!


پاریس، فرانسه


گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان نماینده رسمی، با اماکن آمورشی مختلفی در کشور فرانسه طرف قرارداد بوده و بر این اساس نسبت به برگزاری انواع دوره های آموزشی کوتاه مدت در زمینه های متفاوت برای متقاضیان و علاقمندان ایرانی اقدام می نماید. در ادامه، اماکن آموزشی مورد نظر معرفی گردیده اند:


کالج فرانسوی Dawan در پاریس

– موقعیت:

کالج فرانسوی Dawan در شهر پاریس از کشور فرانسه واقع شده است. لازم به ذکر است که این کالج در سه کشور فرانسه، سوئد و بلژیک دارای ۱۵ شعبه فعال می باشد.

– تاریخچه:

کالج فرانسوی Dawan یکی از معتبرترین کالج های فرانسوی در پاریس بوده که در سال ۲۰۰۰ ابتداً در شهر نانت فرانسه و متعاقباً در پاریس و سایر شهرهای فرانسه، و نیز برخی از شهرهای سوئد و بلژیک و در مجموع در ۱۵ شعبه مختلف تأسیس شده است. این کالج دارای رشته های تحصیلی متنوعی بوده که مهمترین زمینه های تحصیلی شامل علوم مدیریتی و نیز علوم فن آوری اطلاعات می باشند. انتخاب این کالج توسط گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان پارتنر در پاریس به علل مختلف بوده است. از جمله مهمترین این دلایل مواردی چون دارا بودن یک فرایند آموزشی مدون و منظم شامل تعیین سطح متقاضی و سپس ارزیابی و نیازسنجی متقاضیان و ارائه توصیه هایی برای بهتر گذرانیدن دوره ها و متعاقباً فاز آموزش و تمرین و در نهایت نیز فاز ارزیابی نهایی متقاضی از طریق ارائه یک موضوع پیشنهادی از طرف اساتید که سبب یادآوری تمامی موضوعات در ذهن متقاضیان خواهد گردید، می باشد. لازم بذکر است که پس از پایان دوره ها و ارزیابی اساتید از متقاضیان، برخی جلسات هم افزایی بین اساتید و آموزش گیرندگان نیز در این کالج قابل برگزاری بوده که سبب می شود تا هر دو گروه بتوانند نسبت به انجام پرسش و پاسخ پیرامون موضوعات آموزشی مربوطه بپردازند. کالج فرانسوی Dawan دارای بیش از ۵۰۰۰ مشتری از انواع ادارات، بیمه، بانکها و … از سراسر جهان می باشد.

– فهرست دوره های کوتاه مدت آموزشی:

به طور کلی، دوره های آموزشی کوتاه مدتی که در کالج فرانسوی Dawan قابل ارائه می باشند، به شرح ذیل هستند:


آکادمی عکاسی و هنرهای زیبای David Bulent Bag در پاریس

– موقعیت:

آکادمی عکاسی و هنرهای زیبای David Bulent Bag در شهر پاریس از کشور فرانسه واقع شده است.

– تاریخچه:

آکادمی عکاسی و هنرهای زیبای David Bulent Bag یکی از معتبرترین آکادمی های فرانسوی در پاریس بوده که توسط بنیان گذار این آکادمی، آقای David Bulent Bag به عنوان یکی از ۱۰ عکاس برتر دنیا و برنده جوایز بین المللی گوناگون، در شهر پاریس از کشور فرانسه تأسیس شده است. انتخاب این آکادمی توسط گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان پارتنر در پاریس به علل مختلف بوده است. از جمله مهمترین این دلایل مشهور بودن در سطح جهانی و خبرگی بینظیر این عکاس ماهر در کار حرفه ای خود می باشد.

– فهرست دوره های کوتاه مدت آموزشی:

به طور کلی، دوره های آموزشی کوتاه مدتی که در آکادمی عکاسی و هنرهای زیبای David Bulent Bag قابل ارائه می باشند، به شرح ذیل هستند:


آکادمی Make Up For Ever در پاریس

– موقعیت:

آکادمی آرایشگری Make Up For Ever در شهر پاریس از کشور فرانسه واقع شده است.

– تاریخچه:

آکادمی آرایشگری Make Up For Ever یکی از معتبرترین آکادمی های فرانسوی در پاریس بوده که توسط بنیان گذار این آکادمی، خانم Dany Sanz به عنوان یکی از برترین نقاشان، مجسمه سازان و هنرمندان میکاپ در دنیا بوده که در سال ۲۰۰۲ در شهر پاریس از کشور فرانسه تأسیس شده است. انتخاب این آکادمی توسط گروه مشاوره آموزشی EduCounselors به عنوان پارتنر در پاریس به علل مختلف بوده است. از جمله مهمترین این دلایل مشهور بودن در سطح جهانی و خبرگی بینظیر این هنرمند ماهر در کار حرفه ای خود می باشد.

– فهرست دوره های کوتاه مدت آموزشی:

به طور کلی، دوره های آموزشی کوتاه مدتی که در آکادمی آرایشگری Make Up For Ever قابل ارائه می باشند، به شرح ذیل هستند:


چنانچه هرگونه سؤالی در رابطه با شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت در یکی از اماکن آموزشی فوق واقع در شهر پاریس از فرانسه دارید، به راحتی می توانید پاسخ سؤالات خود را در مجموعه سؤالات متداول پیدا کنید. اگر پاسخ سؤالات مورد نظر خود را در فهرست سؤالات متداول مذکور پیدا نکردید، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۲۲۰۲۰۰۴۰-۰۲۱، سؤالات مذکور را به صورت خاص از ما بپرسید تا به پاسخ مورد نظرتان دست یابید.

Back to top